W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa na terenie kraju Zarząd Radomskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej „RADPEC” Spółka Akcyjna w Radomiu zwraca się do wszystkich interesantów z prośbą, aby w miarę możliwości wszelkie sprawy załatwiać drogą elektroniczną lub telefonicznie, a także ograniczyć osobiste wizyty w siedzibie Spółki.
Jednocześnie pragniemy poinformować, że dokładamy wszelkich starań, aby w naszej Spółce dopilnować wszystkich środków higienicznych i sanitarnych zalecanych przez właściwe organy.

www 032020

W dniach 4-5 marca 2020 r. w Kazimierzu Dolnym odbyła się VI edycja Konferencji Technicznej „Utrzymanie Ruchu – diagnostyka, remonty, modernizacje”, zorganizowana przez Wydawnictwo „Nowa Energia”. W trakcie konferencji wiceprezes Krzysztof Zborowski przedstawił temat dostosowania RADPEC-u do wymogów środowiskowych wynikających z Konkluzji BAT oraz do dyrektywy efektywnościowej.

power2020

W dniach 27-28 stycznia 2020 r. odbyła się XX edycja Ogólnopolskiego Kongresu Energetyczno-Ciepłowniczego POWERPOL poświęcona perspektywom rozwoju polskiej energetyki w odniesieniu do najbliższych lat. Wiceprezes Krzysztof Zborowski wziął udział w panelu dyskusyjnym pt. Potencjał rynku ciepła i implikacje programu Czyste powietrze.

paczka1

Radomskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej „RADPEC” Spółka Akcyjna po raz pierwszy wzięło udział w jednej z najbardziej znanych świątecznych akcji pomocowych w naszym kraju, czyli w „Szlachetnej Paczce”. W akcję z wielkim zaangażowaniem włączyli się zarówno Pracownicy, jak i Zarząd Spółki.

powerpol 2019

W dniach 14-15 stycznia odbył się XIX Kongres POWERPOL, a jego temat przewodni brzmiał: „Rok 2019: Zrównoważony rozwój polskiej energetyki". Prezes dr inż. Krzysztof Zborowski wziął udział w panelu zatytułowanym "Potencjał rynku ciepła i implikacje programu „Czyste powietrze"".

Komunikat prasowy