Dzisiaj jest: 23 Marca 2019    |    Imieniny obchodzą: Pelagia, Feliks, Zbysław

Radomskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej „RADPEC" S.A. w Radomiu ul. Żelazna 7 ogłasza ustny przetarg nieograniczony na sprzedaż nw. składnika majątkowego:

Radomskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej „RADPEC" Spółka Akcyjna w Radomiu ul. Żelazna 7 ogłasza przetarg nieograniczony na zadanie: Modernizacja zasilania taśmociągów nawęglania TN1 i TN2 kotłów wodnych WR-25 w Ciepłowni Północ przy ul. Holszańskiej 3 w Radomiu w oparciu o program funkcjonalno-użytkowy.

Radomskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej „RADPEC" Spółka Akcyjna w Radomiu ul. Żelazna 7 ogłasza przetarg nieograniczony na zadanie: Modernizacja galerii skośnego taśmociągu odżużlania i odpylania TO-3 w Ciepłowni Północ na podstawie „PROJEKTU REMONTU GALERII SKOŚNEGO TAŚMOCIĄGU ODŻUŻLANIA I ODPOPIELANIA TO-3".

Radomskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej „RADPEC" Spółka Akcyjna w Radomiu ul. Żelazna 7 ogłasza przetarg nieograniczony na zadanie: Modernizacja szaf sterowniczych SK1 i SK2 oraz rozdzielni kotłowej RK1 kotłów WR 25 Nr 1 oraz Nr 2 w Ciepłowni Południe w Radomiu przy ul. Żelaznej 7 w oparciu o projekt wykonawczy „MODERNIZACJA STEROWANIA KOTŁEM K1, K2 TYPU WR 25 „RADPEC" 26-612 Radom ul. Żelazna 7" wykonany przez Molson sp. z o.o oraz projekt wykonawczy prac uzupełniających i dodatkowych.

Radomskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej „RADPEC" Spółka Akcyjna w Radomiu ul. Żelazna 7 ogłasza przetarg nieograniczony na zadanie: „Modernizacja żelbetowego zbiornika wody socjalno–technologicznej o pojemności V - 500 m3 pracującego w Wydziale Wytwarzania „Północ" przy ul. Holszańskiej 3 w Radomiu w oparciu o program funkcjonalno-użytkowy."

Radomskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej „RADPEC" Spółka Akcyjna w Radomiu ul. Żelazna 7 ogłasza przetarg nieograniczony na zadanie: Wykonanie modernizacji rozdzielni SN i NN przepompowni wody sieciowej przy ul. Wierzbickiej Radomiu w systemie „zaprojektuj i wybuduj" w oparciu o program funkcjonalno użytkowy oraz „ocenę stanu technicznego zasilania 15 kV, 0,4 kV przepompowni".