pomoc1

„RADPEC” przekazał dla personelu medycznego w Radomskim Szpitalu Specjalistycznym im. Dr. Tytusa Chałubińskiego oraz dla Radomskiej Stacji Pogotowia Ratunkowego 800 sztuk maseczek chirurgicznych na gumkę, 200 sztuk maseczek barierowych, 1000 sztuk rękawiczek chirurgicznych zwykłych i 100 par rękawiczek z długim mankietem, a także 20 sztuk kombinezonów ochronnych i inne materiały ochronne na łączną kwotę 23 tys. zł.
- Musimy pamiętać o tych, którzy każdego dnia narażają swoje zdrowie i życie, aby walczyć z epidemią. Mowa tu o służbach medycznych, które każdej doby walczą, aby ratować ludziom życie. Niejednokrotnie borykając się z problemami braku podstawowych środków medycznych – stwierdził Tomasz Nita, Prezes Zarządu „RADPEC” S.A.

Komunikat prasowy

 

- Na rynku brakuje środków ochrony osobistej. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić środki, stąd otrzymana od Spółki „RADPEC” pomoc jest dla nas ogromnym wsparciem. Dziękujemy za przekazane materiały, za zaangażowanie w pomoc szpitalowi i pogotowiu w tym bardzo trudnym dla nas czasie. Cenny jest gest solidarności z personelem szpitala i pogotowia oraz troska o ich bezpieczeństwo. Dziękujemy. - powiedziałą Elżbieta Cieślak, rzecznik prasowy Radomskiego Szpitala Specjalistycznego i Radomskiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Radomiu.

pomoc2